Kalkulator Leasingowy
Wróć do listy

Nowy Volkswagen Golf Estate 2020 - zdjęcia szpiegowskie


 

Nowy Volkswagen Golf Estate został zauważony podczas testu drogowego, w nadwoziu gotowym do produkcji

 

 

Kolejny Volkswagen Golf Estate został po raz pierwszy zarejestrowany przed kamerą, przed przewidywanym ujawnieniem pod koniec 2020 roku. Nowy model będzie wyposażony w tę samą technologię i silniki, co niedawno wprowadzony wariant hatchbacka , ale co ważne, te zdjęcia szpiegowskie dają pierwszy rzut oka na stylistykę Golf Estate, która obejmuje zmiany wprowadzone przy hatchbacku Golfa ósmej generacji.

Podobieństwa są widoczne na pierwszy rzut oka szczególnie z przodu, ma tę samą osłonę chłodnicy i przesunięte do tyłu światła LED. Jednak Volkswagen dokonał kilku zmian w stosunku do tylnej części słupka C, instalując nową tylną klapę, świeże lampy, zmodyfikowany tylny spoiler i przerobiony zderzak, który usuwa wycięcie tablicy rejestracyjnej hatchbacka.

Nowy Golf Estate zwiększy pojemność bagażnika samochodu do około 600 litrów - czyli około 220 litrów więcej niż w hatchbacku.

Gama silników będzie identyczna z wersją hatchbacka, rozpoczynając od czterocylindrowej benzyny o pojemności 1,2, czy pojemności 2,0 litrów czterocylindrowym silnikiem wysokoprężnym i uzupełnieniem o czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 litra o mocy 328 KM benzyna dla wariantu R. Gdzieś w środku składu powinien być również hybrydowy model GTE typu plug-in o mocy 242 KM.

Podobnie jak hatchback, kupujący otrzymają kompleksowy poziom wyposażenia. Standardowo Golf Estate Life powinien być wyposażony w czujniki parkowania z przodu i z tyłu, podgrzewane elektrycznie i regulowane lusterka boczne oraz bezkluczykowy start, a także asystent utrzymania pasa ruchu, adaptacyjny tempomat i dynamiczny system wyświetlania znaków drogowych.

Wewnątrz  kupujący otrzymają m.in., bezprzewodową ładowarkę do smartfona, 10-kolorowy konfigurowalny system oświetlenia otoczenia i 10-calowy ekranowy system informacyjno-rozrywkowy z nawigacją satelitarną, sterowanie głosem, Apple CarPlay i Android Auto.

Nieśmiertelny GOLF ? - czekamy na ostatczną prezentację.

Oferty samochodów Golf dostępne na stronie doleasingu.com / znajdź auto po racie leasingu.
https://doleasingu.com/Volkswagen-category-3412.html

Aktualności

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem