Kalkulator Leasingowy
Wróć do listy

JEEP WRANGLER RUBICON - Kabriolet który wjedzie wszędzie.

Spójrz na to! 

Masywne nadkola. Grube opony – samochód który daje poczucie wolności dzięki układowi napędowemu który pozwala na wjazd w każdy teren. Czy możesz uwierzyć że to kabriolet ?

 
 

Jeep Modelem Wrangler bije się o serca tych którzy szukają samochodów typu SUV pomimo że nie ukrywa swojego terenowego charakteru. Bez wątpienia na pierwszy rzut oka widać że to samochód z  potencjałem.


 
Ci którzy znali Rubikona z poprzedniej generacji będą zaskoczeni wykonaniem wnętrza. Niektórzy mówią że środek to jedyna dobra rzecz po małżeństwie JEEPa z FCA. Dodatkowo prowadzenie samochodu po normalnych drogach pomimo opon terenowych AT zaskakuje pozytywnie – możliwe jest komfortowe prowadzenie samochodu przy prędkości nawet 140 km/h. Jeżeli jednak choć raz miałeś okazję prowadzić którąkolwiek generację WRANGLERA to wiesz że każdy skręt poza utarte szlaki, dla tego samochodu jest środowiskiem naturalnym.


 

Niestety dla miłośników modelu z gamy silników wypadły motory 3,6 benzyna ,które zostały zastąpione 2,0-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 268 KM / 400 Nm. 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów wykorzystuje wszystko, co potrzebne, i przekazuje je do sprawnego układu napędu na wszystkie koła. Jako użytkownik tego samochodu wielokrotnie słyszę że tak mały silnik jest nieporozumieniem w tym modelu, ale przecież to 268KM i 400Nm !
 
Osobiście uwielbiam w tym samochodzie 2 rzeczy: Wolność jaką daje – nie ma miejsca w które nie wjedzie, oraz ten czas kiedy robi się ciepło i możesz z pancernego samochodu zrobić kabriolet- pozbawiając go DACHU.


 
Sprawdź ceny i warunki finansowe na JEEPY na naszej stronie doLeasingu.com

Aktualności

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem