Kalkulator Leasingowy
Wróć do listy

Ford Ranger Thunder - Przywitaj się !

Przywitaj się z nową, limitowaną edycją Ford Ranger Thunder, która w tym roku pojawi się w Europie.

Zostanie wyprodukowanych tylko 4500 szt.. Limitowany Ford Ranger Jest oparty na modelu Ranger Wildtrak, ale mimo to  jest to zupełnie inny samochód.

Moc nowego Forda, pochodzi z 2,0-litrowego silnika Diesla o mocy 213 KM, z 10-biegową automatyczną skrzynią biegów w standardzie i, oczywiście, z napędem na cztery koła. Jeździ na 18-calowych czarnych kołach i ma więcej czarnych elementów na kratce z przodu, nadkolach, obramowaniach świateł przeciwmgielnych i klamkach drzwi. Reflektory LED są standardem, a roleta Mountain Top z przegrodą na pace stanowi wyposażenie dodatkowe.

Wewnątrz wszędzie znajdziesz skórę z czerwonym haftem i podświetlanymi na czerwono elementami.
Cena? Nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji kiedy i w jakiej cenie auto będzie dostępne w PL jednak cena modelu na rynek w Wielkiej Brytanii to 32 tyś Funtów zatem w Polsce można spodziewać się podobnej ceny…
PickUp -y to coraz bardziej popularne samochody na Polskich drogach, nie tylko wykorzystywane do pracy ale bardzo często do jako auto rodzinne. Jeżeli ktoś planuje użytek samochodu na co dzień to nietuzinkowy wylgląd samochodu nie będzie mu obojętny.
 
Możemy was zapewnić że jeżeli auto pojawi się u któregoś z Polskich dealerów zadbany aby pojawiło się w sekcji „wyróżnione” na naszym portalu ogłoszeniowym. (oraz Ford -> Rander)

Aktualności

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem