Kalkulator Leasingowy
Wróć do listy

Czy tak wygląda BMW serii 4 nowej generacji *****

BMW serii 4 nowej generacji nie zostało jeszcze ujawnione w pełnej specyfikacji produkcyjnej, ale wszyscy wiemy, jak to będzie wyglądać. BMW twierdzi, że na ich nowy odważny styl wpływ mają chińskie i amerykańskie gusta konsumentów.

Pierwsze co rzuca się w oczy to ogromny GRILL, który ciągnie się aż do ziemi. Grill tak kontrowersyjny w BMW serii 7 wydaje się jeszcze większy w serii 4 i bardziej „koszmiczny” ? 

Coupe to stylizacja która powinna wyglądać seksownie. Taki samochód powinien zwracać na siebie uwagę, gdy przejeżdżasz obok ludzi na przystanku, zawsze powinni obrócić wzrok. Czy tak będzie w ostatecznej odsłonie serii G22 4? 

Modele Bmw z serii 3 i 4 z zawsze zajmowały dobre miejsce na rynku. To samochody sportowe, ale takie z którym na co dzień możesz swobodnie odwozić dzieci do szkoły. Ma cztery wygodne fotele, duży bagażnik i szereg mocnych, ale wydajnych silników. Wg. Znawców uchodzi za jeden z najlepiej zrównoważonych wagowo samochodów.


Jego rywale cenowi na rynku to np. Mercedes C Class Coupe, który jest nieco miękki, a tył nigdy nie wyglądał dobrze (to oczywiście moja opinia). Audi A5 to niesamowicie wyglądający samochód, i przykład „prawidłowego wykonania przedniego grilla”, ale nie jest :”kultowym” samochodem sportowym jak BMW M3 czy M4.  SERIA M3 zawsze była porównywana w testach do znacznie droższych sportowych samochodów takich jak np. Porsche 911 i nie ustępowała im w osiągach.

Nie możemy się doczekać kiedy seria 4 zostanie oficjalnie zaprezentowana. Jeżeli duży grill z wersji koncepcyjnej zostanie to dla pocieszenia można częściowo zasłonić go tablicą rejestracyjną.

doleasingu.com
 

Aktualności

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem