Kalkulator Leasingowy
Wróć do listy

Nadchodzi nowy Lexus IS - Rywal BMW serii 3Czwarta generacja Lexusa IS będzie miała swoją premierę już dziewiątego czerwca. Jak będzie wyglądać ? do tej pory nie udało się uchwycić samochodu na nieoficjalnych zdjęciach co jeszcze mocniej podsyca atmosferę przed premierą samochodu.

Wnioskując po ujawnionym zdjęciu, nowy IS będzie wyposażony nie tylko w sportowy dyfuzor poniżej linii tylnego zderzaka, ale również w pełnowymiarowe tylne światła LED. Co spostrzegawsi zauważą rzucające się w oczy podobieństwo do innego modelu z rodzimej stajni - Lexusa UX. 

Wprawdzie nadal czekamy na zdjęcie przodu tego modelu, jednak przewidujemy, że został poddany daleko idącym poprawkom. Producent powinien odtworzyć rozwiązanie znane z modelu ES z wąskimi przednimi lampami LED i szerokim klepsydrowym grillem.  

Zaś jeśli chodzi o wnętrze, deska rozdzielcza w IS nie powinna odbiegać od ostatniego projektu - z minimalistycznym ekranem sterującym, instrumentami zamkniętymi w kulistych kształtach, a także wysoko umiejscowionym systemem infotainment. W skrócie, wszystko to co znamy z modelu UX, ES, i LS.

W przypadku silnika, uważamy, że nowy IS powinien być dostępny w wersji cztero-cylindrowego 2.0 lub 2.5, który z kolei będzie współpracował z silnikiem elektrycznym i bezstopniową automatyczną skrzynią biegów.  

Czwarta generacja modelu IS z całą pewnością nie złoży rękawic w walce z C klasą, Audi A4, czy BMW serii 3. 

Aktualności

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem